Doğum günü eklentisi - birthdays - TR dil dosyası - drupal

Sitenizde kullanıcıların girişlerinde doğum günlerini girdirip, onlara doğum günlerinde kutlama mesajları göstermek istiyorsanız kullanacağınız eklenti birthdays eklentisidir. Bu eklenti sayesinde bir blok içersinde yaklaşan doğum günlerini ve gelecek doğum günlerini gösterebilmektesiniz. Eklentinin Türkçe dosyası aşağıda ekte bulabilirsiniz. TR.po dosyasında sadece önemli yerler çevrilmiştir. Drupalin çeviri sitesinden de ulaşabileceğiniz bu dosyayı buradan da paylaşıma sunuyoruz. TR.po dosyası Cihan Arat tarafından oluşturulmuştur. Bulduğunuz hataları yorum olarak yazarsanız seviniriz.
EkBoyut
birthdays.zip7.14 KB

Yorumlar

hocam tr dosya için teşekkürler fakat eklentiyi kurmama rağmen bir türlü blok alanlarında listelemeyi başaramadım. bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Hazır blok modülü kendi içinde vardı diye hatırlıyorum ama 6. versiyonu için. eğer yoksa http://drupalcontrib.org/api/drupal/contributions!birthdays!birthdays.module/function/birthdays_block/6 adresinden yardım alarak hook yazarak yapabilirsiniz.

Bunu da aldım teşekkürler

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • PHP source code can also be enclosed in <?php ... ?> or <% ... %>.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


1 + 2 =
Basit matematik sorusunuz çözünüz. Örn; 1+3= 4