Drupal oylama eklentisi - fivestar - TR dil dosyası

Kullanıcıların içerikleri oylamasını sağlamak ve popüler olan içerikleri belirlemek amacı ile fivestar eklentisini kullanabilirsiniz. Eklenti ile birlikte ayrıca yorumları ve kullanıcılarıda oylatmak istiyorsanız fivestar extra modülünüde beraberinde yükleyebilirsiniz. Fivestar eklentisinin çalışabilmesi için Voting Apı eklentisinide kurmalısınız. Eklentinin Türkçe dosyası aşağıda ekte bulabilirsiniz. TR.po dosyasında sadece önemli yerler çevrilmiştir. Drupalin çeviri sitesinden de ulaşabileceğiniz bu dosyayı buradan da paylaşıma sunuyoruz. TR.po dosyası Cihan Arat tarafından oluşturulmuştur. Bulduğunuz hataları yorum olarak yazarsanız seviniriz.
EkBoyut
fivestar.zip4.31 KB

Yorumlar

teşekkür ederim

Hocam bu eklenti bir düğümün farklı versiyonlarında niçin farklı puanlama sunmuyor? bunun bir çözümü varmıdır?

yani bir düğüm oluşturuyorum,onu puanlıyorum. Sonra o düğümü düzenleyerek yeni versiyonu işaretliyorum, yeni versiyon eskisinin yerine yayına çıktığı halde, five star bu yeni versiyonun içinde hala eski puanlamayı gösteriyor.

Fivestar eklentisi veri tabanını etkin kullandığından yeni bir içerik türü oıluşturmadığınız taktirde, fivestarda yaptığınız değişiklikler sadece görüntüsünü etkiler varolan puanlar silinmez<. Silmek istiyorsanız eklentiyi tamamen kaldırıp yeniden aktif edin. Bu size bir çözüm sunmuş olabilir.

Eklenti için teşekkürler..

Ben teşekkür ederim.

Haklisiniz.Kullandigim eklentiler five star ve voting api.Bu eklentilerle hazir olarak Views Five star,views plus gibi bazi bloklar da geliyor.Ben View Five star in gorunumum ayarlarinda degisiklikler yapmama ragmen istedigimi elde edemedim.Size hazirladigim viewsi nasil gonderebilirim bilmiyorum.Simdi onunla biraz ugrasacagim.

turkishgreeknews.org/sites/default/files/fivestar.png
adresinden viewse bakabilirsiniz

Açıkcası bir sitemde kurulu idi inceledim ama dediğiniz görünümde gerçekten sorunlar yaratıyor. Bende sizin yaptığınız şekilde kullanmışım. Geniş drupal destek sitesi olan drupaldersleri.org sitesine üye olup bir forum konusu açın isterseniz. Açıkcası bana göre herşey doğru mantık olarak. Üzgünüm tam yardımcı olamayacağım.

sitemde top10 rate diye bir blok olusturarak oy verilen yazilari coktan aza dogru siralamak istedim.En cok oy verilen yaziyi views le ne yaptimsa ilk sirada gosteremedim.yazilar 1 kisinin 5 puan verdigi yazi ilk sirada.Buna ragmen onlarca kisinin 5 puan verdigi yazi hic siralamada gorunmuyor.

views ile yaptığınız ayarları bir resim deposuna yükleyip linkini verirseniz yaptığınız views ayarlarına göre bir öneride bulunabilirim. Bir de eklentinin User Points olduğuna emin misiniz? Bu eklenti içerikleri değil kullanıcıları sıralıyor?

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • PHP source code can also be enclosed in <?php ... ?> or <% ... %>.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


1 + 3 =
Basit matematik sorusunuz çözünüz. Örn; 1+3= 4