Türkiye de çıplaklar kampı açıldı

27
Nis
Drupal - CMS - PHP - Jquery - Web Tasarım

Sonunda bu da oldu ve Türkiyede çıplaklar kampı açıldı. Sizi şaşırtan bir olay oldu. sizlerinde şaşıracağına eminim. Kamp demek ne kadar doğru olur bilmiyorum aslında Muğla ilinin Datça ilçesinde açılan bir otelde bu çıplaklık yasal hale getirilmiş durumda.

Yasal olarak alanında ilk olan otel ilk misafirlerini Mayıs 2010 da ağırlamaya başlkayacaktır. Adaburnu Gölmar Otel ismine sahip ilk çıplaklar otelimiz şimdilik sadece yurt dışı rezervasyonları kabul ediyor. Türkiyeden gelen talepleri ise bağlantılı olan tur şirketlerine yönelterek talepleri geri çevirmiyor.

Otel sahipleri beklediklerinden daha fazla ilgi gören ilk çıplak otelden oldukça memnunlar. 175 yatak kapasiteli Gölmar oteli şimdilik İsrail, Rusya, İtalya, Fransa gibi 7 ülkeden rezervasyon talebi almış durumda. HOTEL ADABURNU GÖLMAR açılış sebebiyle kişi başı 70 avro’dan müşteri kabul ediyor.

Tüm dünyada çıplaklar otelleri yangınlaşırken komşumuz olan Yunanistanda bir yıldaki yaklaşık kazancın 50 - 60 milyon dolar olduğu tahmin edilmektedir.

Ayrıca otelin tamamı çıplaklığa ayrılmamış durumdadır. Otel yetkililerin belirlediği alanlarda çıplak olarak dolaşmak serbest olacak ancak diğer bölgelerde giyinik dolaşmak diğer otellerde olduğu gibi zorunlu halde olacaktır.

Bu otel bize hayırlı olsun mu demeliyiz şimdilik buna karar veremedik. Gelin yorumlarınızla hep birlikte karar verelim.

Herkese Saygı duymak lazım

Herkesin kendi tercihi sonuçta ülkemize para girişi olacak ve olsunda hatta Türkleride kabul etsinler bende olan şey herkeste var gayet doğalda..

hehe. desene bizim apaçilere

hehe. desene bizim apaçilere yeni malzeme ve yer çıktı.)

Buda çıktı...

Yani daha neler çıkacak bilmiyorum gerçekten.

Sorma

Sorma

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • PHP source code can also be enclosed in <?php ... ?> or <% ... %>.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


11 + 0 =
Basit matematik sorusunuz çözünüz. Örn; 1+3= 4