Samsung Sinema Aboneliği İptali

    
Sansumg Sinema abonelik Ücreti

Samsung firmasından bir ürün aldıysanız, özellikle tv ve cep telefonu ürünlerinde samsung sinema özelliği mevcuttur. Bu özelliği kullanmak için telefon numaranızı giriyorsunuz ve size bir uyarı vermeden senelik 4 tl gibi bir ücret telefondan kesiliyor. Benim sadece bir tv cihazım var ve bir tane samsung sinema aboneliğim vardı ancak telefonumdan 3 kere samsung sinema ücreti altında 12 tl ücret alındı.

Bu durumu şikayet var üzerinden yazarak belirttim ancak samsung firmasından kılasik bir cevap geldi. Bu durum insanı daha da sinir ediyor direk cevap vermiyorlar nedense... Aslında nedeni çok basit herkes kolaylıkla paketi iptal edecek ve 4 TL olan ücret alınamayacak, ufak gibi gözüksede sürümden kazanılıyor:)))

Neyse gelelim çözümüne; paketten kurtulmak en kolay yolu, bu işlemide "IPTAL" yazıp "6662" 'e mesaj atarak gerçekleştirebiliyoruz. Ben ekstra olarak avea hattımın müşteri hizmetlerini arayarak bu servisin hattımdan hiç bir şekilde para kesmesini istemediğini belirttim ve ben tekrar talep edene kadar bu ödeme işlemi hat üzerinden de durduruldu. Başka bir hattınız varsa müşteri hizmetlerini arayarak işlem yaptırabilirsiniz.

Yorumlar

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


CAPTCHA
Bu soru sizin gerçek bir ziyaretçi olup olmadığınızı anlamak için sorulmaktadır..
CAPTCHA resmi
Resimdeki karakterleri giriniz.