Samsung Sinema Aboneliği İptali

İlgili Konular: Mobil     
Sansumg Sinema abonelik Ücreti

Samsung firmasından bir ürün aldıysanız, özellikle tv ve cep telefonu ürünlerinde samsung sinema özelliği mevcuttur. Bu özelliği kullanmak için telefon numaranızı giriyorsunuz ve size bir uyarı vermeden senelik 4 tl gibi bir ücret telefondan kesiliyor. Benim sadece bir tv cihazım var ve bir tane samsung sinema aboneliğim vardı ancak telefonumdan 3 kere samsung sinema ücreti altında 12 tl ücret alındı.

Bu durumu şikayet var üzerinden yazarak belirttim ancak samsung firmasından kılasik bir cevap geldi. Bu durum insanı daha da sinir ediyor direk cevap vermiyorlar nedense... Aslında nedeni çok basit herkes kolaylıkla paketi iptal edecek ve 4 TL olan ücret alınamayacak, ufak gibi gözüksede sürümden kazanılıyor:)))

Neyse gelelim çözümüne; paketten kurtulmak en kolay yolu, bu işlemide "IPTAL" yazıp "6662" 'e mesaj atarak gerçekleştirebiliyoruz. Ben ekstra olarak avea hattımın müşteri hizmetlerini arayarak bu servisin hattımdan hiç bir şekilde para kesmesini istemediğini belirttim ve ben tekrar talep edene kadar bu ödeme işlemi hat üzerinden de durduruldu. Başka bir hattınız varsa müşteri hizmetlerini arayarak işlem yaptırabilirsiniz.

Yorumlar

Arkadaşlar bende yeni samsung telefon aldım
sfilm uygulamasına girdim şartlara biraz baktım hepsini okumadım hemen kabul ettim ama numaramı vermedim ve hesabı aktifleştirmedim epostada gelmedi ama verdiğim eposta hesabımda numaram kayıtlı benden herhangi bir şekilde ücret kesilir mi yada benim için herhangi bir sorun olur mu ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz ?

Hangi hatta sahipseniz o hattın müşteri hizmetlerini arayarak samsung sinema abonelğinizin olup olmadığını sorabilirsiniz. Eğer vara bildirerek iptal ettirebilirsiniz.

Senelik değil her ay 4TL kesiyorlar buraya bakmam iyi oldıu İPTAL ettim hemen :( 8 tl gitti

Bende de iki tv kayıtlı idi sürekli gidince bana her sene bir defa demişlerdi:) Para az gelince demek ki her ay çekmeye başladılar. Geçmiş olsun.

Cok tesekkur ederim..bende bıkmıştım..

Boşu boşuna para kesiyor birde kullanılabilen iyi bir hizmetide yok. 4 TL ne olacak dersek dah da fazla kesmeye başlıyor bir kaç kere o yüzden kullanılmıyorsa direk iptal edilmesi sağlıklı.

Geçmiş olsun.

Samsung kullanicisi oldugunuz icin haftalik 1tl kesilecek diye bi mesaj geldi nasil kurtulabilirim

Mailinizi aptal@ şeklinde kaydetmişsiniz muhtemelen size mail gelmeyecek ama bu sayfaya bakanlara bilgi vermesi açısından bu gibi durumlarda samsung müşteri hizmetlerine 444 77 11 telefon numarasından ulaşarak bilgi verdiğinizde size iptali için yardımcı olmaktalar.

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • PHP source code can also be enclosed in <?php ... ?> or <% ... %>.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


2 + 8 =
Basit matematik sorusunuz çözünüz. Örn; 1+3= 4