Ttnet TV yayınına başladı

İlgili Konular: İnternet Haberleri & Site Tanıtımları Bilgisayar Programları & Bilgiler     

Bu gün şans eseri denk geldiğim ve benide tv kartı almaktan kurtaran habere değineceğim. TTNET tivibu adlı ürettiği bir program ile TV yayınına başladı. Diğer programlar gibi bununda kötü görüntüleyeceğini düşündüm.

Yükledikten sonra kullanıcı adı ve şifre istiyor. Bu makelede de vereceğim kullanıcı adı ve şifre ile girebilirsiniz. Şimdilik TV yayını test aşamasında ama gerçekten yayını çok kaliteli denemenizde fayda var.

Limitli kullanıcılar limitlerini aşmamaları için bu programı kullanmasınlar, zaten TTNET de limitli kullanıcıların bu uygulamayı kullanamayacağını belirtmiştir.

2010-02-16_124705.jpg

Programı buradan indirebilirsiniz.

Tivibu (ttnet tv) demo yayınını kesmiş ve paralı sürüme geçmiştir. Ücreti aylık 1 TL olduğundan başkasının şifresini aramanıza gerek yok. Tivibu programını indiriniz ve oradan üye olu tıklayın sitesine bağlanarak üyeliğinizi aktif ediniz. Sonra gönül rahatlığı ile kullanmanızın en güzel yolu budur.

Yorumlar

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • PHP source code can also be enclosed in <?php ... ?> or <% ... %>.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


3 + 6 =
Basit matematik sorusunuz çözünüz. Örn; 1+3= 4