Fahişelere fosforlu yelek zorunluluğu geldi

İlgili Konular: Haberler     
Medyatik Blog İçerik Resmi

İspanya’da sürücüler tarafından görülebilmelerini sağlamak ve olası kazaları engellemek için fahişelerefosforlu sarı renkte reflektif (yansıtıcı) yelek dağıtıldı.

İspanya’nın Els Alamus kasabası dışındaki otoyol kenarında çalışan fahişelere fosforlu sarı renkte reflektif (yansıtıcı) yelek dağıtıldı. Yetkililer kazaları önlemek ve fahişelerin sürücüler tarafından görülebilmesini sağlamak için böyle bir uygulama başlattıklarını açıkladı.

300 BİN FAHİŞE VAR

Yeni uygulamaya göre otobanda reflektif yelek giymeden çalışan hayat kadınları 40 Euro para cezasına çarptırılacak. Polis uygulamayla hayat kadınlarının hedef alınmadığını, sadece trafik kazalarının önüne geçmeye çalıştıklarını belirtti. Els Alamus Belediyesi daha önce de fahişelerin şehirde çalışmalarını yasaklamıştı. Belediye Başkanı Josep Maria Bea, seks işçilerini bölgeden sürmeye çalışmakla suçlanmıştı. İspanya’da 300 bin fahişe bulunduğu tahmin edilirken, her 4 erkekten biri para karşılığı seks yapıyor.

GAZETE HABERTÜRK

Yorumlar

Yeni yorum veya soru gönder

Bu alanın içeriği gizlenecek, genel görünümde yer almayacaktır.
  • PHP source code can also be enclosed in <?php ... ?> or <% ... %>.
  • Eklediğiniz bağlantılara rel="nofollow" eklenerek, eklediklerinizin arama motorları tarafından bu site üzerinden indexlenmesi engellenir.

  • You may insert videos with [video:URL]

Biçimlendirme seçenekleri hakkında daha fazla bilgi


10 + 0 =
Basit matematik sorusunuz çözünüz. Örn; 1+3= 4